Gratis Teams sessie | donderdag 10 september 2026 | 10:00 uur
Het recept voor goed werkgeverschap
Elke sessie één ingrediënt voor een sterke organisatiecultuur
Wij adviseren dagelijks organisaties over cultuur. Maar hoe ziet die cultuur er eigenlijk uit binnen Great Place To Work? En wat doen we om dat voor elkaar te krijgen?
Daarom starten we met het recept voor goed werkgeverschap. Een interactieve reeks waarin Jan van der Wegen, onze People & Culture Lead, je meeneemt in de keuzes, ideeën en ervaringen die onze organisatiecultuur vormgeven.
Elke sessie staat één ingrediënt centraal. Geen kant-en-klaar recept, maar een inkijk in wat we hebben geprobeerd, aangepast, geleerd en behouden. Van open salarissen en onbeperkte vrije dagen tot Holacracy, onboarding en inzicht in de begroting. Achter iedere keuze zit een gedachte, een afweging en vaak ook een les.
Door de reeks heen verzamel je ingrediënten die je helpen om anders te kijken naar de cultuur in jouw eigen organisatie. Praktisch, verrassend en altijd gebaseerd op ervaringen uit de praktijk. Zo bouw je stap voor stap aan een recept dat past bij jouw team, jouw mensen en jouw organisatie.
Wat leer je in deze sessie?
Het eerste ingrediënt van ons recept? Openheid, vertrouwen en transparantie.
In deze sessie laat Jan zien hoe deze principes zichtbaar worden in de keuzes die je als organisatie maakt. Aan de hand van concrete voorbeelden deelt hij de gedachte achter:
-
Open salarissen en het Baarda-model
-
Inzicht in de begroting
-
Onbeperkte vrije dagen
-
Twee maanden betaald verlof na vijf jaar in dienst
Je ontdekt niet alleen wat we doen, maar vooral waarom we daarvoor kiezen. Welke gedachte zit erachter? Wat vraagt het van medewerkers en leiders? En wat levert het op voor vertrouwen, betrokkenheid en eigenaarschap? Zie deze sessie als het eerste ingrediënt van jouw eigen recept voor een sterke organisatiecultuur.
Over Jan
Jan van der Wegen is People & Culture Lead bij Great Place To Work. Al meer dan zeven jaar zet hij zich in om van Great Place To Work zelf ook een great place to work te maken. Practice what we preach dus.
Jan beweegt zich op het snijvlak van strategie en uitvoering. Hij denkt mee over de richting van de organisatie, maar zorgt er ook voor dat ideeën daadwerkelijk landen in de dagelijkse praktijk. Daardoor kent hij als geen ander de keuzes, dilemma's en ervaringen achter onze organisatiecultuur.
In het recept voor goed werkgeverschap deelt Jan die ervaringen graag met je. Niet om te vertellen hoe het moet, maar om inzichten, ideeën en praktijkvoorbeelden mee te geven waar je zelf mee verder kunt.
Voor wie is deze Teams-sessie?
Voor HR-professionals, People Leads, cultuurbouwers en leidinggevenden die nieuwsgierig zijn naar hoe je organisatiecultuur zichtbaar maakt in de dagelijkse praktijk.
Wat als ik er niet live bij kan zijn?
De waarde zit hem in aanwezigheid. Schrijf je wel in, want we nemen de sessie op. Achteraf krijg je de opname via het communityplatform.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief en krijg als eerste updates over nieuwe webinars!